ДДУВС взяв участь у волонтерській акції «Сад сакур»

Захід проведено за ініціативи донорської компанії Biopharma Plasma.

У заході, який відбувся на території парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка, взяли участь перший проректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ Ігор МАГДАЛІНА, помічник ректора Володимир КОВБАСА, офіцерський склад та курсанти. Загалом до акції долучились понад 150 мешканців Дніпра, які висадили 30 дерев сакури.

Метою заходу стало озеленення парку та облаштування території популярного місця відпочинку дніпрян і гостей міста.

Перший проректор ДДУВС Ігор МАГДАЛІНА акцентував увагу, що донорство – це прояв щирого піклування про військових, які перебувають на реабілітації та потребують переливання крові або ліків з її компонентів. Також перший проректор зауважив, озеленення – спосіб зробити кращим місто, в якому ми живемо, подбати про його екологічний стан та залишити корисний спадок у вигляді дерев наступним поколінням.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ є постійним учасником волонтерських та благодійних ініціатив, а курсанти закладу вищої освіти регулярно здають кров та плазму на потреби захисників України.