Відточування стрілецьких навичок: заняття з вогневої підготовки для курсантів ДДУВС

Заняття проведено кафедрою вогневої підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ для курсантів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Досвід фахівців Державної аудиторської служби України для курсантів ДДУВС

Зустріч представників Східного офісу Державної аудиторської служби України організовано зі здобувачами факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Тренування з тайського боксу у Дніпровському ліцеї МВС

Ліцей МВС

Тренування провів Руслан КУШНІРЕНКО, начальник Тренінгового центру ГУНП в Дніпропетровській області, Заслужений майстер спорту України, 5-разовий чемпіон світу з таїландського боксу Муей-Тай, Чемпіон Європи серед професіоналів за версією WKN, WMF з таїландського боксу Муей-Тай.