Досвід фахівців Державної аудиторської служби України для курсантів ДДУВС

Зустріч представників Східного офісу Державної аудиторської служби України організовано зі здобувачами факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Факультативне заняття організовано викладачами кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС з метою розширення знань та закріплення професійних навичок курсантів.

Начальник Східного офісу Державної аудиторської служби України Валентин ДОВГИЙ та начальник управління Східного офісу Державної аудиторської служби України в Донецькій області Дмитро ВОРОБЙОВ з колегами надали слушні поради майбутнім слідчим щодо питань взаємодії правоохоронців з органами державного фінансового контролю.

Піднято дискусійні питання щодо ініціювання ревізії (інспектування) слідчими, розглянуто особливості проведення моніторингу закупівлі, фінансового аудиту та перевірки закупівель.

Окремо учасники зустрічі звернули увагу на кримінально-процесуальне законодавство та можливе внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України в частині призначення слідчим позапланового інспектування (ревізії).