Спорт незламних: тренування з єдиноборств для військових ветеранів у ДДУВС

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Захід проведено кафедрою спеціальної фізичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

На базі ДДУВС тривають реабілітаційні спортивні заняття для військових ветеранів, одним з яких є бокс.

Під керівництвом викладачів кафедри спеціальної фізичної підготовки захисники підвищують силу та витривалість, розвивають спритність, поліпшують роботу серцево-судинної системи та легенів.

Багато хто з ветеранів раніше займалися східними єдиноборствами, тож такі тренування – це спосіб відновити та покращити спортивні навички.

Тренування з боксу для військових ветеранів проходять у ДДУВС щочетверга о 15:00 за адресою: просп. Науки, 26.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка