Тренування з тайського боксу у Дніпровському ліцеї МВС

Ліцей МВС

Тренування провів Руслан КУШНІРЕНКО, начальник Тренінгового центру ГУНП в Дніпропетровській області, Заслужений майстер спорту України, 5-разовий чемпіон світу з таїландського боксу Муей-Тай, Чемпіон Європи серед професіоналів за версією WKN, WMF з таїландського боксу Муей-Тай.

Продовжуються заняття в секції таїландського боксу для ліцеїстів Дніпровського ліцею МВС.

Під час тренування відпрацьовано техніку ударів та захисні дії, що застосовуються в муай-тай. Увагу акцентовано на безпековій складовій під час занять спортом та на відпрацюванні основних боксерських вправ і технік.

Руслан КУШНІРЕНКО зазначив, що завдяки таким заняттям формується характер, воля, вдосконалюється фізична та психологічна підготовка дітей Захисників, які навчаються в ліцеях МВС. Крім того – розкривається спортивний потенціал кожного ліцеїста.

Учні Ліцею мають можливість також відвідувати секції з самбо, дзюдо та ігрових видів спорту.