У ДДУВС вручили сертифікати слухачам курсу «Використання БПЛА в поліцейській діяльності»

В університеті внутрішніх справ продовжується підготовка у рамках курсу «Використання БПЛА в поліцейській діяльності».

Сертифікати про проходження навчання черговій групі слухачів – поліцейським з практичних підрозділів – вручив проректор Ігор КОВАЛЬОВ.

Під час зустрічі зі слухачами Ігор КОВАЛЬОВ зазначив, що знання основ роботи з новітньою технікою та вміння керувати безпілотними літальними апаратами – один із пріоритетів для сучасного поліцейського. Проректор акцентував увагу на тому, що широкий спектр знань і умінь представників сил Сектору безпеки і оборони України – запорука спокою громадян.

Курс містить 2 модулі: теоретичний та практичний – виконання польотів на симуляторах та за допомогою реальних БПЛА в умовах полігону.

Опанування навичок керування БПЛА дає можливість ефективного використання цих пристроїв під час виконання поліцейських функцій. Навчання відбувалось на безпілотних літальних апаратах MAVIC 3.