Захист дисертаційного дослідження у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло засідання разової спеціалізованої вченої ради.

Голова ради – доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, проректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ Олександр ЮНІН.

Олександр КРИВОПУСК підготував дисертаційне дослідження на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Право» за спеціальністю «Право» на тему «Розслідування злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною або особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування».

Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри криміналістики та домедичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ Наталія ПАВЛОВА.

Рецензенти:

– доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики та домедичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ Віктор ПЛЕТЕНЕЦЬ;

– доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики та домедичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ Микола ЄФІМОВ.

Опоненти:

– доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій СОКУРЕНКО;

– кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ МВС України Оксана МЕЛЬНИК.

На підставі результатів відкритого голосування спеціалізована вчена рада присудила Олександру КРИВОПУСКУ ступінь доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».