Нові здобутки самбістів ДДУВС

8 призових місць вибороли курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ на обласних змаганнях з боротьби самбо.

Вихідними у Кривому Розі відбулися спортивні змагання «Кубок Дніпропетровської області з боротьби самбо». Участь у них взяли понад 100 борців із різних куточків області, що зійшлися у кількох вагових категоріях.

Курсанти ДДУВС відзначилися такими результатами:

1 місце – Дмитро Кірнос (СР-231) та Тимофій Андріанов (КП-344);

2 місце – Микита Каліберда (СР-142) та Олександр Яковлев (ДР-245);

3 місце – Євген Сітковський (КП-234), Раміл Мірзаєв (КП-235), Олександр Пижівський та Анатолій Пуховий (СР-231).

П’ятими у турнірній таблиці фінішували курсанти Олександр Виришев, Денис Лушпаєв, Сергій Бадло, Богдан Хоменко та Ярослав Пукас.

Самбо поєднує найефективніші прийоми і тактики різних видів спортивних єдиноборств, бойових мистецтв і народних видів боротьби. Окрім навичок самозахисту без застосування зброї, самбо формує твердий характер, стійкість і витривалість, сприяє розвитку морально-вольових якостей, необхідних для майбутнього правоохоронця.