У ДДУВС відбулись захисти дисертацій

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшли засідання спеціалізованої вченої ради Д.08.727.02, під час яких проведено захисти дисертаційних досліджень.

Головував на засіданнях спеціалізованої вченої ради доктор юридичних наук, професор, ректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ Олександр МОРГУНОВ.

Олексій КАМИШАНСЬКИЙ підготував дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за темою «Адміністративно-правове забезпечення служби в Національній поліції України».

Опоненти:

Руслан СЕРБИН, доктор юридичних наук, професор, начальник Головного управління Національної поліції України в Луганській області, полковник поліції;

Олексій ДРОЗД, доктор юридичних наук, професор, керівник департаменту організаційного забезпечення діяльності Бюро економічної безпеки України;

Максим КАЛАТУР, доктор юридичних наук, професор, провідний науковий співробітник Науково-дослідного інституту публічного права.

Олександр МИРГОРОДСЬКИЙ підготував дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою «Запобігання шахрайству, вчиненому шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки».

Науковий керівник – Володимир ШАБЛИСТИЙ, доктор юридичних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Офіційними опонентами виступили:

Віктор КОНОПЕЛЬСЬКИЙ, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права та кримінології Одеського державного університету внутрішніх справ.

Василь ФЕДИТНИК, кандидат юридичних наук, старший партнер, керівник Департаменту кримінально-правового захисту Адвокатського об’єднання «Лігал Стратеджі».

Едуард МАЛЮТІН підготував дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою «Основи методики розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із використанням е-банкінгу».

На захисті були присутні: науковий керівник Костянтин ЧАПЛИНСЬКИЙ, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри криміналістики та домедичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Офіційні опоненти:

Олег ТАРАСЕНКО, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Національної академії внутрішніх справ.

Руслан СТЕПАНЮК, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Роман ЯРОШЕНКО презентував на захисті дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою «Розслідування привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, учиненого організованою групою».

Науковий керівник – Костянтин ЧАПЛИНСЬКИЙ, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри криміналістики та домедичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Опонували:

Валентина ДРОЗД, доктор юридичних наук, професор, головний спеціаліст консультативно-контрольного відділу Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України;

Андрій АНТОЩУК, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ.

За результатами роботи спеціалізованої вченої ради Дніпровського державного університету внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України, м. Дніпро, прийняті рішення:

• про присудження ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» на підставі прилюдного захисту дисертації на тему «Адміністративно-правове забезпечення служби в Національній поліції України» Олексію КАМИШАНСЬКОМУ;

• про присудження ступеня кандидата юридичних наук на підставі прилюдного захисту дисертації на тему «Запобігання шахрайству, вчиненому шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки» за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право, кримінологія та кримінально-виконавче право» Олександру МИРГОРОДСЬКОМУ;

• про присудження ступеня кандидата юридичних наук на підставі прилюдного захисту дисертації на тему «Основи методики розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із використанням е-банкінгу» за спеціальністю 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» Едуарду МАЛЮТІНУ;

• про присудження ступеня кандидата юридичних наук на підставі прилюдного захисту дисертації на тему «Розслідування привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, учиненого організованою групою» за спеціальністю 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» Роману ЯРОШЕНКУ.