«Допит у формі процесуального інтерв’ю»: факультатив для курсантів ДДУВС

Заняття проведено професоркою кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Вікторією РОГАЛЬСЬКОЮ.

Факультативне заняття на тему «Допит у формі процесуального інтерв’ю» проведено з метою ознайомлення курсантів з основними принципами та техніками проведення ефективного допиту, оскільки допит потребує не тільки професійних знань, але й умінь вести діалог.

Здобувачі навчалися розвивати навички аналізу інформації, вмінню ставити запитання й створювати атмосферу довіри.

Під час теоретичної частини піднято питання процесуального інтерв’ю, розглянуто основні етапи допиту, які містять в собі підготовку, проведення, аналіз отриманих даних, а також обговорено законодавчі аспекти допиту.

У практичній частині заняття учасники розглянули реальні кейси та ситуації, а також провели рольові ігри, де курсанти виступали в ролі допитуваної особи та слідчого.