У ДДУВС пройшло щотижневе тренування з тенісу для військових ветеранів

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Захід організовано кафедрою спеціальної фізичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Спортивна реабілітація ветеранів-військових – один із важливих напрямків діяльності ДДУВС, який реалізується уже понад півроку. За словами фахівців, регулярні заняття спортом сприяють розвитку різних груп м’язів, що дає шанси на ефективну реабілітацію.

Щосереди у ДДУВС відбуваються тренування з настільного тенісу: ветерани, що проходять реабілітацію в медичних закладах міста, вже традиційно присвячують свій час грі під керівництвом чемпіона України з настільного тенісу Василя КОВАЛЯ.

Настільний теніс має низьку травматичність та високу користь у розвитку серцево-судинної, дихальної системи тощо. Саме тому його обрано для тренувань осіб з інвалідністю в ДДУВС.

Також спортивні тренування допомагають у соціальній реабілітації – спортсмени-ветерани знаходять однодумців та у них не виникає відчуття ізоляції.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка