День донора: курсанти ДДУВС здали кров

Понад 100 курсантів, студентів Дніпровського державного університету внутрішніх справ та слухачів «Академії поліції» взяли участь у масовій донації крові. До акції долучився проректор ДДУВС Ігор КОВАЛЬОВ.

Акція традиційно пройшла на базі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова: представники ДДУВС регулярно долучаються до здачі крові на користь військових. Захід відкрив очільник установи Сергій РИЖЕНКО, який подякував донорам за їх громадянську позицію.

Проректор ДДУВС Ігор КОВАЛЬОВ зазначив, що більшість військових із важкими пораненнями можуть бути врятовані завдяки своєчасному переливанню крові. З огляду на це, в керівництва, офіцерів та здобувачів університету є стійка позиція щодо системного донорства: це та процедура, яка є рятувальною та життєво необхідною.

Підготовка до процедури проходить заздалегідь: донори витримують дієту, прислухаються до настанов лікарів, проходять медогляд і, якщо немає протипоказань, допускаються до здачі крові.

У кожного з учасників взяли близько 400 мл крові – вона рятуватиме життя поранених захисників.