Досвід практика для майбутніх офіцерів служби освітньої безпеки

Захід організовано кафедрою адміністративного права і процесу Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

У ДДУВС проведено факультативне заняття зі слухачами спеціалізації служби освітньої безпеки за участю начальника Південно-східного управління надання безоплатної правничої допомоги Південно-східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги Анастасії ЮХИМЕНКО.

Слухачі отримали інформацію про систему безоплатної допомоги та механізм отримання вторинної правової допомоги. Також були висвітлені практичні аспекти надання безоплатної правничої допомоги дітям.

Крім того, розглянуто деякі аспекти реалізації пілотного проєкту щодо імплементації в практичну діяльність на території Дніпропетровської області міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

Зустріч викликала жвавий інтерес серед слухачі: вони мали можливість поставити Анастасії ЮХИМЕНКО запитання та отримували вичерпні відповіді.