Онлайн-навчання запорізьких поліцейських у ДДУВС

Навчання проведено відділенням організації підвищення кваліфікації та спеціалізації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Для проведення навчальних курсів у режимі відеоконференції з поліцейськими Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області були залучені науково-педагогічні працівники ДДУВС: старший викладач кафедри теорії держави та права Марина ВОЙТЮК і доцент кафедри адміністративного права та процесу Каріна ПІСОЦЬКА.

Під час навчання обговорено актуальні проблеми управління в органах поліції, перспективи та шляхи їх вирішення. Також піднято питання формування гендерної компетентності відповідно до стандартів ООН та НАТО.

Навчання проведено в рамках взаємодії з практичними підрозділами Національної поліції України з метою якісної організації короткострокового підвищення кваліфікації поліцейських за місцем несення служби.

Такі заняття мають системний характер і важливі в удосконаленні службової діяльності працівників поліції.