Засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України ДДУВС

Захід пройшов під головуванням директора інституту Сергія ОБШАЛОВА.

Під час роботи дорадчого органу обговорено нагальні питання роботи Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

В ході засідання затверджено персональний склад Вченої ради Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України ДДУВС на 2024/2025 навчальний рік. Директора інституту Сергія ОБШАЛОВА обрано головою Вченої ради, посаду заступника голови Вченої ради отримав заступник директора інституту Олександр ЦАРЬОВ, а секретарем Вченої ради інституту стала завідувач лабораторії Ірина ДРОК.

Крім того, затверджено план роботи Вченої ради на наступний навчальний рік.