ДДУВС співпрацюватиме з Київським національним університетом будівництва і архітектури

Ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ підписав договір про співпрацю між Дніпровським державним університетом внутрішніх справ та Київським національним університетом будівництва і архітектури.

Договір забезпечить двосторонню співпрацю, що стане основою ефективної роботи між закладами вищої освіти у різних аспектах за спорідненими спеціальностями: від обміну досвідом щодо передових методів і технологій навчання та залучення колег до участі у освітньому процесі і в державних атестаційних та екзаменаційних комісіях – до проведення комплексних наукових досліджень та практичного навчання здобувачів.

Очільники закладів вищої освіти – ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ та ректор КНУБА Олексій ДНІПРОВ – переконані у користі співпраці, яка сприятиме всебічному розвитку напрямів діяльності.