У ДДУВС підбито підсумки науково-популярного конкурсу есе «Україна-Литва»

Новини молодіжної науки

Щорічно в межах співробітництва з Почесним Консульством Литовської Республіки у Дніпрі в Дніпровському державному університеті внутрішніх справ проводиться науково-популярний конкурс есе здобувачів вищої освіти «Україна-Литва», метою якого є залучення талановитої молоді до наукової та творчої роботи.

У цьому навчальному році конкурс есе «Україна-Литва: нові виклики, нові можливості» проходив з 05.05.2025 до 16.06.2025. До участі в конкурсі було допущено 69 робіт, 10 з яких за результатами оцінювання конкурсною комісією посіли призові місця. 

І місце

  1. Аліна Шкода за есе «Гармонізація цивільно-правових норм договірного права України та Литовської Республіки у контексті євроінтеграції» (науковий керівник – д.ю.н., доц. К. Резворович).
  2. Володимир Паншин за есе «Гармонізація цивільно-правового регулювання між Україною та Литвою: напрями співробітництва в умовах євроінтеграції» (науковий керівник – д.ю.н., доц. М. Юніна).
  3. Наталія Шушпан за есе «Процес становлення і розвитку міждержавних відносин України та Литовської Республіки в економічній сфері» (науковий керівник – к.т.н., доц. Ю. Синиціна).
  4. Катерина Ткаченко за есе «Реалізація права на соціальний захист поліцейських в Україні та Литовській Республіці: порівняльний аналіз» (науковий керівник – викладач М. Войтюк).

ІІ місце

  1. Роман Гелетій за есе «Економічні аспекти україно-литовського співробітництва» (науковий керівник – к.ю.н. М. Фролов).
  2. Кирило Медвідь за есе «Економічні вітри Балтії в українському степу: потенціал українсько-литовського співробітництва» (науковий керівник – к.ю.н., доц. А. Гаркуша).
  3. Альберт Кубарев за есе «У тилу війни – на варті справедливості: потенціал українсько-литовської взаємодії у сфері досудового розслідування» (науковий керівник – к.с.н., доц. Н. Комих).

ІІІ місце

  1. Олена Лук’яненко за есе «Співпраця Україні та Литві в контексті надання допомоги біженцям» (науковий керівник – доктор філософії К. Пісоцька).
  2. Марія Хлівна за есе «Перспективи військового співробітництва України та Литви» (науковий керівник – старший викладач Є. Зеленський).
  3.  Ірина Астаф’єва за есе «Спільний фронт проти гібридних загроз: як співпраця України й Литви зміцнює міжнародну стабільність» (науковий керівник – к. ю. н., доц. О. Кулініч).

 

Переможців буде відзначено дипломи І, ІІ та ІІ ступенів; здобувачі, чиї роботи не стали номінантами конкурсу, отримають сертифікати учасників.

 


45