Представники студентсько-курсантської ради та всі охочі здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ спільно з громадськими організаціями волонтерять не покладаючи рук.
Подібні квести вже стали традиційними для Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Цього разу курсанти 4-го курсу мізкували над методиками розслідування окремих видів кримінальних правопорушень.
Вікторина з дисципліни «Вогнева підготовка» відбулася на кафедрі тактико-спеціальної підготовки факультету превентивної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
В Університеті Вітаутаса Великого (м. Каунас, Литва) відбувся Всесвітній литовський симпозіум. Серед учасників – представниця Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ кращі працівники продовжують отримувати вітання з нагоди осінніх професійних свят – Дня юриста та Дня працівників освіти.
Регіональні навчання з питань запобігання корупції для працівників РСЦ ГСЦ МВС, НДЕКЦ МВС, ДУ ТМО МВС України в Дніпропетровській та Кіровоградській областях, а також Державної лікарні МВС України в місті Кривий Ріг відбулися в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Онлайн-захід організований уповноваженим ректора з антикорупційної діяльності Русланом Лупирем за підтримки проректора Лариси Наливайко, ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, факультету превентивної діяльності та ННІ права та інноваційної освіти.
Обласний чемпіонат з військово-патріотичного багатоборства відбувся вихідними у Дніпрі. Чотири медалі вибороли спортсмени Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
Мета змагань – сформувати збірну команду ДДУВС із боротьби самбо для подальшої участі у чемпіонатах Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України за програмою комплексних змагань «Динаміада-2022» та ФСТ «Динамо» України з неолімпійських видів спорту серед збірних команд закладів вищої освіти МВС. Спробувати свої сили команда планує також і у всеукраїнських спортивних змаганнях.
Із початком повномасштабного вторгнення кожен українець обрав свій фронт. Численна родина Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ не залишилася осторонь: хтось поринув у волонтерську діяльність, хтось викладає та опановує ази домедичної допомоги, хтось надає психологічну підтримку. Втім, найважливішу роботу виконують вони – наші невтомні герої у самому серці бойових дій.
28 жовтня 2022 року на стадіоні ДВУФК «Олімпійські резерви» відбувся турнір Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України з футзалу, присвячений 98-ій річниці з дня утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. На полі зустрілися 8 збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб області – усього 95 спортсменів.