Кафедра соціально-економічних дисциплін

Кафедра соціально-економічних дисциплін Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти утворилася шляхом об’єднання кафедри міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін  та кафедри аналітичної економіки та менеджменту в липні 2024 року. Очолив кафедру кандидат історичних наук ЛЕВІН Олег Леонідович.

Колектив кафедри соціально-економічних дисциплін створює умови для повноцінної реалізації внутрішнього потенціалу студентів, їх особистісного та професійного становлення. Особлива увага приділяється формуванню у студентів національної свідомості, міцної громадянської та активної життєвої позиції, високої правової культури, художньо-естетичного смаку, навичок ефективної взаємодії в професійному та суспільному середовищі.

Науково-дослідна робота колективу кафедри проводиться в наступних формах: написання монографій та статей у фахових та наукометричних (зокрема, Web of Science) виданнях, участь в організації та роботі наукових конгресів, міжнародних та всеукраїнських конференцій, наукових семінарів та круглих столів.

Також викладачі кафедри соціально-економічних дисциплін займаються керівництвом науково-дослідною роботою студентів.

Кафедра соціально-економічних дисциплін є сучасною базою, що відіграє важливу роль в організації простору освіти та виховання студентської молоді.

Викладачі кафедри прагнуть постійно вдосконалюватися задля найвищого рівня викладання, що відповідає вимогам сучасності.

Кафедра соціально-економічних дисциплін знаходиться на 5 поверсі у 502, 507, 508 кабінетах.

 

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ

ЛЕВІН ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ

Завідувач кафедри Левін Олег Леонідович – доцент кафедри, кандидат історичних наук

ОСВІТА

Дніпропетровський державний університет, викладач історії та суспільствознавства.

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ

Кандидат історичних наук. 06.00.01

ДОСЯГНЕННЯ

Є автором більш ніж 30 статей та методичних розробок, приймав участь у написанні колективних монографій.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ

«Історія та культура України», «Історія держави та права України», «Логіка», «Соціологія», «Етика та естетика».

Відповідає підпунктам 1,12,14,20 пункту 38 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності.

ORCID

Google Scholar

Бібліометрика української науки

Номер телефону: +380634303541, пошта: oleh.levin@dduvs.edu.ua

 

 

ПРОФЕСОР КАФЕДРИ

М’ЯЧИН ВАЛЕНТИН ГЕОРГІЙОВИЧ

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ: доктор економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», 2019 рік. 

Тема дисертаційного дослідження: «Теоретико-методологічні засади управління процесом формування інноваційного потенціалу підприємства».

ВЧЕНЕ ЗВАННЯ: професор кафедри підприємництва, організації виробництва та теоретичної і прикладної економіки, 2022 рік.

ДОСВІД РОБОТИ: понад 34 років науково-педагогічного стажу та має досвід практичної роботи на підприємствах України.

ЗНАННЯ МОВ: українська, англійська (рівень B2).

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ:

19.04-19.05.2021 р. (180 год.) ISMA University of Applied Sciences (ISMA) (Riga, Latvia) “Theory and practice of scientific and pedagogical approaches in education”.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

31.03.2023-15.04.2023 – пройшов навчання за програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників щодо розроблення та експертизи завдань ЄФВВ, а саме дистанційний експрес-курс «Основи тестології та розробки тестових завдань» і практичну частину: розробку та експертизу завдань ЄФВВ предметного тесту з економіки та міжнародної економіки, сертифікат за червень 2023 р.

198р. – закінчив Дніпропетровський металургійний інститут за спеціальністю «Металургія чорних металів»;

1989 р. – закінчив аспірантуру денної форми навчання при Дніпропетровському металургійному інституті.

2006 р. – закінчив Полтавський університет споживчої кооперації України за спеціальністю «Професійне навчання» (друга вища освіта) за фахом “Товарознавство та комерційна діяльність”.

Мікроекономіка, ризик-менеджмент, економічна аналітика, потенціал соціально-економічних систем, менеджмент, інформаційно-аналітичне забезпечення захисту економіки.

ІДЕНТИФІКАТОРИ НАУКОВЦЯ:

Профіль в Scopus

Профіль в Web of Science

Профіль в ORCID

Профіль в Google Scholar

 

 

ПРОФЕСОР КАФЕДРИ

АЛЬОШИНА ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА

ОСВІТА: Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, магістр за спеціальністю «Міжнародна економіка» 2007 рік.

Університет в Катовіце (Польща) Вища Школа управління та охорони праці,  магістр за спеціальністю «стратегічне управління підприємства» 2017 рік

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ: кандидат економічних наук за спеціальністю 08.00.07. – «Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика» 2012 рік. Тема дисертаційного дослідження «Формування та використання кадрового потенціалу національної економіки».

ВЧЕНЕ ЗВАННЯ: доцент кафедри менеджменту.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ: Стратегічний менеджмент, Економіка  трудових відносини, Міжнародна економіка та зовнішньоекономічна діяльність, Зовнішньоекономічна діяльність, HR-менеджмент, Світова економіка та міжнародні економічні відносини, Комунікативний менеджмент, Менеджмент-консалтинг.

ІДЕНТИФІКАТОРИ НАУКОВЦЯ:

Google Академія

ORCID ID

Бібліометрика української науки

ЗДОБУТКИ: Член редакційної колегії Міжнародного наукового періодичного журналу «Scientific World Journal» (Болгарія), та Міжнародного наукового періодичного журналу «Modern engineering and innovative technologies» (Болгарія).

Член професійного об’єднання «Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти».

НАГОРОДИ: Бронзова призерка I Міжнародного Чемпіонату Європи, Азії та Африки з Науки.

 

 

ПРОФЕСОР КАФЕДРИ

ХАМІНІЧ СВІТЛАНА ЮРІЇВНА

Хамініч Світлана Юріївна – професор кафедри соціально-економічних дисциплін, доктор економічних наук, професор

ORCID

Web of Science ResearcherID: FCZ-9083-2022

Scopus

Google Scholar

ОСВІТА

Київський університет народного господарства ім.Д.С. Коротченка ( зараз КНЕУ), 1983р., спеціальність «Фінанси і кредит».

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ

Доктор економічних наук, 08.00.03- організація та управління національним господарством; Тема дисертація: «Методологія управління конкурентоспроможністю підприємств на засадах освітнього потенціалу»

ВЧЕНЕ ЗВАННЯ

Професор кафедри маркетингу та менеджменту

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Академік Академії економічних наук, академік Міжнародної кадрової академії; експерт НАЗЯВО.

Опубліковані більше 300 науково-методичних робіт: монографії (колективні – 20; одноосібні – 4), підручники (10, з яких 2 з грифом МОН), статті, як в фахових журналах України, так і в тих, що включені до наукових баз даних SCOPUS, WEB of SCIENCE. Підтримую тісні контакти з науковими школами Києва, Харкова, Запоріжжя, Тернополя, Сум, Черкас тощо.

       У період наукової та освітньої діяльності була науковим керівником 10 аспірантів, 4 з яких стали кандидатами економічних наук та науковим консультантом 2 докторів економічних наук; член спеціалізованих вчених рад по захисту кандидатів та докторів наук; неодноразово виступала в якості опонента; член редакційної колегії наукового журналу ДДУВС «Філософія, економіка та правовий огляд»(англійською мовою); член організаційного комітету міжнародних науково-практичних конференцій (Дніпро, Київ, Кременчук, Бургас); неодноразово брала участь у роботі міністерських комісіях з акредитації та ліцензування.

Стажувалася в університеті Ассена Златарова (Бургас, Болгарія); брала активну участь у міжнародних дослідницьких проектах за програмою ТАSIS, Познаньський економічний університет (Познань, Польща).

E-MAIL: svetala1704@i.ua

Кабінет: 508

 

 

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ

ФІСУНЕНКО НАДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ОСВІТА: ДНВЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» за спеціальністю «Економіка підприємства» 2008 р.

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ: кандидат економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – «Економіка та управління національним господарством» 2019 рік. Тема дисертаційного дослідження «Формування ринку інвестиційних ресурсів для будівельної галузі»

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ: Економіка підприємства, Інвестування, Інвестиційний менеджмент, Конкурентна розвідка, Формування бізнес-моделей підприємства, Науково-обґрунтування інвестиційних та інноваційних проєктів, Моделювання процесів цифрової трансформації економіки.

ІДЕНТИФІКАТОРИ НАУКОВЦЯ:

Google Академія

ORCID ID

Бібліометрика української науки

Publons

Scopus

ЗДОБУТКИ: виконавець наукової теми кафедри аналітичної економіки та менеджменту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ на тему: «Національна економіка та інфраструктурні проекти» (2020-2025 рр.) (державний реєстраційний номер: 0120U104371), Управління економічною ефективністю діяльності підприємств (Номер державної реєстрації 0118U000786), Стратегічна модернізація розвитку регіональної економічної системи (Номер державної реєстрації 0118U000787), Проблеми стратегічного розвитку національної економіки (Номер державної реєстрації 0118U000788).

Член редакційної колегії Міжнародного наукового періодичного журналу «Scientific World Journal» (Болгарія), та Міжнародного наукового періодичного журналу «Modern engineering and innovative technologies» (Болгарія).

Член професійного об’єднання «Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти».

Член Громадської організації “Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури”.

НАГОРОДИ: переможниця IV національної премії «Найкраща українка у професії 2022» за напрямом-практикуючий економіст, фахівець з фінансово-економічної безпеки.

Бронзова призерка I Міжнародного Чемпіонату Європи, Азії та Африки з Науки.

Подяка Міністерства внутрішніх справ України за сумліннє ставлення до виконання своїх посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість (2022 р.).

Флагман освіти і науки України 2024 р.

 

 

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ

ЯДЛОВСЬКА ОЛЬГА СТЕПАНІВНА

Ядловська Ольга Степанівна – доцент кафедри.

ОСВІТА

Мелітопольський державний педагогічний університет, 2009 р., «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія», викладач історії та правознавства.

Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління», 2003 р., «Облік та аудит», економіст.

Мелітопольський державний педагогічний університет, 2001 р., «Українська мова і література», викладач української мови та літератури.

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ

Кандидат історичних наук, 07.00.01 – «Історія України». Тема дисертації: «Партії та громадсько-політичні організації національних меншин Півдня України в період Центральної Ради», ДВНЗ «Запорізький національний університет», 2012 р.

ДОСЯГНЕННЯ

Керівник студентського наукового гуртка «Соціально-гуманітарний дослідник». Автор понад 60 наукових публікацій, зокрема 12 статей у провідних наукових фахових виданнях, має публікації в Чехії та Польщі. Входила до авторських колективів по написанню монографій: «Paradigms of the modern educational process: opportunities and challenges for society» (Dallas, USA, 2019), «Основи теорії гендеру: юридичні, політологічні, філософські, педагогічні, лінгвістичні та культурологічні засади» (Київ – Дніпро, 2018), «Храмы этноконфессионального Запорожского Приазовья» (Мелитополь – Киев, 2014), «Поляки на півдні України: історія та сьогодення» (Жешов –Київ –Миколаїв, 2008). Автор посібників: «Практикум з історії держави та права України», у співавторстві, д. ю. н. Грицай І.О. (2019), «Етнографія України: рекомендації до проведення етнографічних досліджень» (2010), «Українознавство: стислий курс» (2006).

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ

«Історія держави та права України», «Історія держави та права зарубіжних країн», «Соціологія», «Основи теорії ґендеру».

Відповідає підпунктам 2,3,11,13 пункту 38 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності

ORCID

Google Scholar

Бібліометрика української науки

 

 

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ

СИДОРОВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

ОСВІТА: Міжнародна академія управління. 2000 р. «Право»

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ: кандидат економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством. Тема дисертаційного дослідження: «Забезпечення економічної безпеки національної економіки на основі інтелектуального потенціалу». 2018 рік.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ: Фінансово-економічна безпека, Ринкова економіка, Бюджетна система України, Івентивний менеджмент, Корпоративне управління, Управління ресурсами підприємства.

ІДЕНТИФІКАТОРИ НАУКОВЦЯ:

Google Академія

ORCID ID

Бібліометрика української науки

Scopus

ЗДОБУТКИ: виконавець наукової теми кафедри аналітичної економіки та менеджменту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ на тему: «Національна економіка та інфраструктурні проекти» (2020-2025 рр.).

Член професійного об’єднання «Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти».

НАГОРОДИ: Заслужений економіст України. 2021 рік

 

 

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ

ПРОТОПОПОВА НАТАЛІЯ АНДРІЇВНА

ОСВІТА: повна вища. Класичний приватний університет,  магістр з обліку і аудиту (2008 р.), магістр з права (2010 рік).

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ: Бухгалтерський облік та аудит, Управління якістю, Планування діяльності підприємства, Операційний менеджмент.

ІДЕНТИФІКАТОРИ НАУКОВЦЯ:

Google Академія

ORCID ID

Бібліометрика української науки

ЗДОБУТКИ: виконавець наукової теми кафедри аналітичної економіки та менеджменту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ на тему: «Національна економіка та інфраструктурні проекти» (2020-2025 рр.).

Член професійного об’єднання «Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти».

 

 

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ

ХАЛАПСІС ОЛЕКСІЙ ВЛАДИСЛАВОВИЧ

Халапсіс Олексій Владиславович – доцент кафедри (за сумісництвом).

ОСВІТА:

Дніпропетровський державний університет, 1997 р., «Історія України», історик, викладач історії та суспільствознавства.

НТУ «Дніпровська політехніка», 2024, «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», магістр міжнародних відносин.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ:

«Філософія», «Філософія права», «Юридична логіка», «Методологічні проблеми підготовки дисертаційних досліджень», «Методологія наукових досліджень та академічна доброчесність».

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ:

Доктор філософських наук, 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії. Тема дисертації: «Метафізичні фактори цивілізаційної динаміки».

ВЧЕНЕ ЗВАННЯ:

Професор.

ДОСЯГНЕННЯ:

Автор чотирьох одноосібних монографій та більше 100 інших наукових праць. Член редколегій наукових журналів:

  • «Anthropological Measurements of Philosophical Research» (Web of Science),
  • «Evropský filozofický a historický diskurz» (Index Copernicus, Чеська Республіка),
  • «Наукове пізнання: методологія та технологія» (Україна, категорія Б),
  • «Перспективи. Соціально-політичний журнал» (Україна, категорія Б).

Академік Академії політико-правових наук України.

Має Подяку Міністерства внутрішніх справ України, Наказ від 22.08.2022 №580 о/с.

Google Scholar

ORCID

ResearcherID

SCOPUS

Бібліометрика української науки

 

 

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ

ВИСОЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ

Науково-педагогічний працівник відповідає Ліцензійним умовам провадження освітньої діяльності (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. N 365), а саме (1,3,4,6,7,8,12,13,14,19)

Контактна інформація: vysalek@gmail.com

Посада: професор

Ідентифікатори науковця: ResearcherIDScopus IDWoS IDORCIDGoogle ScholarБібліометрика української наукиResearchgate

Освіта: повна вища

1.Дніпропетровський державний університет, 1996 р., історик, викладач історії та суспільствознавства; кваліфікація – спеціаліст.

2.Харківський національний університет імені Семена Кузнеця, 2020 р., спеціальність – Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, кваліфікація – магістр.

3.Запорізький національний університет, 2021, магістр, філолог, викладач англійської мови і літератури;

4.Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара 2021, магістр, право;

Науковий ступінь: Доктор політичних наук, 23.00.01 – теорія та історія політичної науки, тема: «Теоретико-методологічні виміри технологій легітимації політичної влади» ДД №00290 від 10.11.2011 р. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Вчене звання: Професор кафедри соціології та політології 12ПР № 008328 від 25.01.2013 р. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Досвід роботи: 20 років науково-педагогічного стажу

Знання мов: українська, російська, англійська

Публікації: опубліковано більше, ніж 250 друкованих робіт, у тому числі 10 наукових статей у виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus та Web of Science, 10 – монографій (у т.ч. 4 одноосібних), надруковано близько 40 навчально-методичних праць. Організував та провів більше 20 міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій.

Підвищення кваліфікації: Стажування за програмою міжнародної академічної мобільності: The active participation in the International Internship “Digital Future: Blended Learning” April 4, 2023 – Мау 31, 2023 (the Anhalt University of Applied Sciences (Hochshule Anhalt, HSA) in the framework of DUDIZ (German-Ukrainian Center for Digital Innovation) CERTIFICATE OF PARTICIPATION DN 202305239, 31 травня 2023 р., 180 годин / 6 кредитів ЄКТС.

Навчальні дисципліни, які викладає:

Спеціальність 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»:

– Міжнародне гуманітарне співробітництво

– Публічне управління в сфері національної безпеки

– Суспільні комунікації в нових геополітичних умовах

Спеціальність 051 «Економіка»

– Політологія

Спеціальність 073 «Менеджмент»

– Політологія

 

 


1 182