Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у тренінгу «Особистий досвід подолання криз та формування ресурсів». Захід організовано у межах реалізації проєкту «Пункт психологічних практик».
Психологами відділення психологічного забезпечення проведено тренінг для курсантів третього курсу.
Захід проведено психологинею Дніпровського державного університету внутрішніх прав Аліною Городниченко у межах реалізації проєкту «Пункт психологічних практик» та Національного тижня безбар’єрності.