Наші спортсмени вибороли путівку на Чемпіонат України

Збірна команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ посіла 3 місце на Кубку Дніпропетровської області з гирьового спорту у поштовху довгим циклом.

Збірна команда
Збірна команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

У змаганнях взяли участь більше 10 команд міста та області. В особистісному заліку призові місця здобули: Вадим Журавель (2 місце у ваговій категорії до 78 кг), Олександр Горгула (1 місце у ваговій категорії до 73 кг), Віталій Куц (3 місце у ваговій категорії до 78 кг), Олексій Федоров (3 місце у ваговій категорії до 68 кг), Дмитро Прокопенко (3 місце у ваговій категорії до 73 кг), Олексій Мальований (1 місце у ваговій категорії до 85 кг), Олексій Шеметов (2 місце у ваговій категорії до 85 кг), Ельбір Сафаров (3 місце з у ваговій категорії до 85 кг), Станіслав Гладищук (4 місце у ваговій категорії до 95 кг), Олександ Муха (4 місце з у ваговій категорії до 78 кг).

Чемпіонат України

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо перемоги на Чемпіонаті України!