Круглий стіл «Перші кроки реалізації Закону України «Про Національну поліцію»: стан, проблеми та перспективи»

Анонси університету

ДДУВС

МВС України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ГРОМАДСЬКА ЗАКОНОТВОРЧА ІНІЦІАТИВА

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ 12 лютого 2016 року проводить регіональний круглий стіл «Перші кроки реалізації Закону України «Про Національну поліцію»: стан, проблеми та перспективи».

Головна мета заходу – визначення кола проблемних питань, які виникають в практичній діяльності працівників Національної поліції, та формування пропозицій, спрямованих на вдосконалення чинного законодавства у сфері правоохоронної діяльності.

До участі у науково-практичному заході запрошуються вчені, працівники Національної поліції України, представники органів державної влади, громадських організацій, а також ад’юнкти (аспіранти) та докторанти.

ОРГКОМІТЕТ КРУГЛОГО СТОЛУ

Голова оргкомітету – проректор, доктор юридичних наук, професор Обушенко О.М.

Заступник голови оргкомітету – завідувач кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності, доктор юридичних наук, доцент Мінка Т.П.

Секретар оргкомітету – начальник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент Титаренко О.О.

Члени оргкомітету:

– декан факультету № 1, кандидат юридичних наук, доцент Рибалкін А.О.;

– декан факультету № 2, кандидат юридичних наук Кацуба Р.М.;

– декан факультету № 3, кандидат юридичних наук, доцент Обшалов С.В.;

– декан факультету заочного навчання працівників ОВС, доктор юридичних наук, доцент Юнін О.С.;

– професор кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності, доктор юридичних наук, професор Миронюк Р.В.;

– завідувач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії, доктор юридичних наук, професор Чаплинський К.О.;

– завідувач кафедри кримінального процесу, кандидат юридичних наук, доцент Сліпченко В.І.;

– т.в.о. завідувача кафедри оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки, кандидат юридичних наук, доцент Єфімов В.В.;

– завідувач кафедри кримінального права та кримінології, кандидат юридичних наук, доцентШаблистий В.В.;

– завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки, доктор юридичних наук, професорКомісаров О.Г.;

– координатор проекту «Громадська законотворча ініціатива» Надтока О.В.;

– голова Антикорупційної правозахисної Ради Снісар О.М.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

12 лютого 2016 року

Місце проведення: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, конференц-зал (1-й поверх навчального корпусу)

Реєстрація учасників: 09.00 – 09.45

Фотографування: 09.45 – 10.00

Початок роботи: 10.00 – 12.00

Закінчення роботи

(підведення підсумків): 12.00 – 12.30

РЕГЛАМЕНТ ДОПОВІДЕЙ

Доповіді – до 5 хвилин

Виступи під час обговорень – до 3 хвилин

Робочі мови конференції – українська, російська

Контакти:

тел. 097-646-95-89 – Титаренко Олексій Олексійович (ДДУВС);

тел. 067-941-62-68 – Березняк Василь Сергійович (ДДУВС);

тел. 067-562-84-76 – Надтока Олена Володимирівна (Громадська законотворча ініціатива);

тел. 063-349-57-15 – Снісар Олександр Миколайович (Антикорупційна правозахисна Рада).