12 лютого 2016 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться регіональний круглий стіл «Перші кроки реалізації Закону України «Про Національну поліцію»: стан, проблеми та перспективи».

Головна мета заходу – визначення кола проблемних питань, які виникають в практичній діяльності працівників Національної поліції, та формування пропозицій, спрямованих на вдосконалення чинного законодавства у сфері правоохоронної діяльності.

До участі у науково-практичному заході запрошені вчені, працівники Національної поліції України, представники органів державної влади, громадських організацій, а також ад’юнкти (аспіранти) та докторанти університету.

➤ Додаткова інформація.