Майбутні патрульні поліцейські Кривого Рогу приступили до навчання

190 новобранців, що пройшли всі етапи відбору до лав нової патрульної поліції, розпочали навчання на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Перед початком навчання з привітальним словом до слухачів патрульної поліції звернулися директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та заочного навчання Олександр Ведмідський та завідувач відділення післядипломної освіти Сергій Вітвіцький.

Навчанню передував ретельний відбір, який складався з наступних етапів: прийом анкет, складання комп’ютерних тестів, проходження військово-лікарської комісії, психологічне тестування та особиста співбесіда. І як результат, слухачами стали найдостойніші, серед них 27 жінок, 25 – колишні працівники органів внутрішніх справ.

Рівно через 2 місяці, 15 квітня, нова патрульна поліція Кривого Рогу складе присягу та приступить до виконання своїх професійних обов’язків по охороні громадського порядку у місті.

Відділення зв’язків з громадськістю