Зустріч із старшокласниками Петриківського району

Співробітники кафедри теорії та історії держави і права факультету № 2 ДДУВС відвідали загальноосвітні середні навчальні заклади Петриківського району Дніпропетровської області.

У межах заходу було проведено співбесіди з 58 учнями 10-х та 11-х класів Петриківської середньої загальноосвітньої школи з профільним виробничим навчанням, Лобойківської та Іванівської середніх загальноосвітніх шкіл, Шульгівського навчально-виховного комплексу.

Зустріч працівників факультету № 2 ДДУВС із старшокласниками Петриківського району
Зустріч працівників ДДУВС із старшокласниками Петриківського району

По закінченню зустрічі старшокласники щиро подякували співробітникам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за візит, корисну інформацію, серед них були такі, які з впевненістю вирішили вступити до навчального закладу.

Відділення зв’язків з громадськістю