Старшокласники Царичанщини вибирають юридичну освіту

Співробітники кафедри теорії та історії держави і права факультету № 2 ДДУВС відвідали школи Царичанського району Дніпропетровської області.

Під час зустрічей було проведено співбесіди з 52 учнями 11-х класів Царичанської, Китайгородської, Могилівської та Єлизаветівської середніх загальноосвітніх шкіл, де докладно пояснено про умови вступу та можливість отримати юридичну освіту в ДДУВС.

Старшокласники щиро подякували співробітникам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за візит, корисну інформацію. Варто відмітити, що серед учнів були такі, які з впевненістю вирішили вступити до навчального закладу та отримати юридичну освіту.

Відділення зв’язків з громадськістю