«Гендерні стереотипи: за і проти»

Під такою назвою відбулася вікторина на кафедрі теорії держави і права. До початку заходу було проведено відбірковий тур, за результатами якого до участі у вікторині зі 148 курсантів було допущено 28 – 2 і 3 курсів факультетів № 1 і № 3, які сформували 4 команди.

У кожній команді були розподілені ролі, зокрема: журналіст, кореспондент, критик, аналітик. Кожна з команд презентувала власне бачення вирішення проблематики гендерної нерівності та подолання гендерних стереотипів, наводячи статистичні дані та аналізуючи сучасний стан рівноправності чоловіків і жінок в українському суспільстві, оформивши аудіовізуальне супроводження своїх доповідей.

Оцінювало роботу команд журі, до якого ввійшли доценти кафедри О.М. Куракін, І.А. Сердюк і старший викладач кафедри Ю.С. Завгородня.

За результатами перемогу у вікторині здобула команда курсантів 3 курсу факультету № 3.

Під назвою «Гендерні стереотипи: за і проти» відбулася вікторина на кафедрі теорії держави і права ДДУВС.
Вікторина «Гендерні стереотипи: за і проти»

Відділення зв’язків з громадськістю