У ДДУВС пройшов фестиваль науки для школярів Дніпропетровщини

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся «Пікнік науки», присвячений п’ятиріччю комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради».

Збірна команда КВК університету виборола путівку до півфіналу Молодіжної ліги

Збірна команда КВК Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ виборола путівку до півфіналу Молодіжної ліги

У Запоріжжі відбулась ¼ фіналу Відкритої Молодіжної ліги КВК. У конкурсі гумору взяли участь 5 команд із Дніпропетровської та Запорізької областей.

Весняні легкоатлетичні змагання

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ на факультеті № 2 відбулись традиційні весняні легкоатлетичні змагання, з метою залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом та популяризації здорового способу життя.

Науково-практичний семінар «Використання спеціальних знань у досудовому розслідуванні»

«Використання спеціальних знань у досудовому розслідуванні»

На базі кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету № 3 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ було проведено науково-практичний семінар.