У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла першість факультету № 4 із волейболу, присвячена Дню молоді.
![До Дня молоді в університеті пройшла першість з волейболу](https://dduvs.edu.ua/wp-content/uploads/2016/06/dduvs_vol-1.jpg)
Організували та провели змагання викладачі кафедри фізичного виховання. Головний суддя – старший викладач, майстер спорту із волейболу Микола Пожидаєв.
За результатами напружених змагань перше місце серед хлопців вибороли: Олег Румянец, Дмитро Валяєв, серед дівчат: Олександра Кукса та Анастасія Струц.
Переможці отримали грамоти та перехідні кубки.
![До Дня молоді в університеті пройшла першість з волейболу](https://dduvs.edu.ua/wp-content/uploads/2016/06/dduvs_vol-2.jpg)
— 1 218