«Україна – суб’єкт міжнародного права»

Під такою назвою на кафедрі теорії та історії держави і права відбулась вікторина, у якій взяли участь шість команд: по дві від факультетів № 1, 2 та факультету № 1 Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та заочного навчання.

Організувати та провели захід завідувач кафедри, к.ю.н., доцент Андрій Кучук, старший викладач кафедри, к.ю.н., доцент Сергій Перепьолкін та старший викладач кафедри, к.ю.н, доцент Людмила Філяніна.

«Україна – суб’єкт міжнародного права»
Вікторина у ДДУВС «Україна – суб’єкт міжнародного права»

За результатами розв’язання тестових завдань, написання творів-есе та участі в обговоренні актуальних для нашої держави питань міжнародного права перемогу у вікторині здобула команда курсантів 3 курсу факультету №1 у складі: Валерії Гуземи, Наталії Любової, Владислава Сегедія, Сергія Субботіна, Олександра Штиря.