Студенти ДДУВС познайомилися з особливостями перебування засуджених у місцях позбавлення волі

Студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ побували на ознайомчій екскурсії у Дніпропетровській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№4).

Під час екскурсії студентам розповіли історію установи, показали роботу 1-го та 2-го КПП, слідчі кабінети, збірне відділення, кімнату догляду за речами осіб, які прибувають до установи етапами та з судів.

Студенти ДДУВС на ознайомчій екскурсії
Екскурсія у Дніпропетровській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області

Також студенти дізналися про особливості та умови проживання ув’язнених, побували у їдальні, кімнаті психоемоційного розвантаження та спальних приміщеннях.

По закінченні екскурсії студенти відвідали клас професійної підготовки, обмінялися враженнями, оглянули музей установи, а також макети заборонених предметів, які були вилучені в ув’язнених та засуджених.