У ХНУВС пройшов ІІ тур конкурсу наукових робіт навчальних закладів зі специфічними умовами навчання

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося засідання номінаційних комісій ІІ туру IX щорічного конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів і студентів вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання.

Конкурс проводиться щорічно, починаючи з 2008 року, його мета – підвищення якісного рівня підготовки наукового резерву, розвиток творчих здібностей членів наукового товариства курсантів, студентів та слухачів, їх залучення до науково-дослідної діяльності. Головне завдання конкурсу – підтримка обдарованої молоді, яка виявила бажання займатися науковою роботою, створення у вищих навчальних закладах творчої атмосфери та сприятливих умов для інноваційного розвитку, проведення досліджень з актуальних проблем правоохоронних органів, суспільства та держави в цілому.

Номінаційні комісії працювали за шістьма напрямами: кримінально-правовий, адміністративно-правовий, цивільно-правовий, державно-правовий, суспільні науки, оперативно-розшукова та спеціальна діяльність правоохоронних органів. У конкурсі взяли участь представники від вищих навчальних закладів зі специфічними умовам навчання (НАВС, ХНУВС, ДДУВС, ЛьвДУВС, ОДУВС, ДЮІ, ЛДУВС, НА НГУ, НА ДПС України).

Від Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ роботу номінаційних комісій забезпечували д.ю.н., професор Лариса Наливайко, д.ю.н., професор Роман Миронюк, д.філософ.н. Олена Марченко, к.ю.н., доцент Олег Кириченко, к.ю.н., доц. Андрій Коваленко та к.ю.н., доцент Віталій Примаченко.

Засідання відкрив перший проректор ХНУВС Олександр Головко, який привітав учасників конкурсу, побажав плідної роботи та високих результатів. За рішенням членів організаційного комітету конкурсу курсанти, студенти та слухачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ посіли призові місця у чотирьох номінаціях, що на 2 номінації більше у порівнянні з 2015 роком.

І місце – слухач магістратури факультету № 4 Орєшкова А.Ф. («Громадський контроль в контексті євроінтеграційної зовнішньої політики України», науковий керівник – завідувач кафедри загальноправових дисциплін, д.ю.н., проф. Наливайко Л.Р).

ІІІ місце – курсант 3-го курсу факультету № 1 Авдієнко В.В. («Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини», науковий керівник – завідувач кафедри кримінального права та кримінології, д.ю.н., доц. Шаблистий В.В.).

ІІІ місце – курсант 3-го курсу факультету № 2 Токарчук Ю.А. («Адміністративно-правовий статус Національної поліції України»; науковий керівник – к.ю.н., доц. Кравченко І.С.).

ІІІ місце – студент 2-го курсу факультету № 4 Зеленіна М.В. («Правове регулювання спадкових правовідносин», науковий керівник – к.ю.н., доц. Нестерцова-Собакарь О.В.).

Такими високим результатами переможці завдячують у першу чергу науковим керівникам та членам номінаційних комісій університету.