Курсанти відвідали селища Черкаське та Гвардійське – осередки військової звитяги

Вже стало доброю традицією для курсантів 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС подорожувати історичними та мальовничими місцями Дніпропетровщини. Останніми вихідними туристи здійснили подорож Новомосковським районом.

Спочатку хлопці та дівчата відвідали славетне селище Гвардійське, на території якого знаходиться пункт постійної дислокації 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. Далі берегом Самари дійшли аж до Черкаського.

«Пішки пройшли 18 кілометрів і майже не втомилися, адже отримали масу позитивних вражень та емоцій від побаченого, – ділиться враженнями ініціатор подорожі Олександр Полторацький. – Переконаний, подібні турпоходи дають курсантам нові знання з історії, культури, мистецтва сіл та містечок рідного краю».