У Кривому Розі розпочала роботу безкоштовна юридична клініка «Соломон»

Новини Криворізького факультету ДДУВС, Новини університету

Саме таку назву отримала юридична клініка, яка 5 жовтня запрацювала на Криворізькому факультеті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

На урочистому відкритті декан Криворізького факультету Максим Почтовий зазначив, що клініка створена для організації та розвитку системи практичного навчання студентів та надання правової допомоги малозабезпеченим та соціально-незахищеним громадянам на безоплатній основі.

Для забезпечення ефективної роботи клініка співпрацюватиме з юридичними організаціями міста та районними виконавчими комітетами, керуючись правилами поваги до права, справедливості, об’єктивності, конфіденційності та компетентності.

За безкоштовною юридичною консультацією можна звертатися щодня з понеділка по п’ятницю з 15:00 до 17:00.