Студенти ДДУВС за мир у всьому світі!

Близько тисячі спортсменів у Дніпрі взяли участь у легкоатлетичному пробігу «Миля миру», серед них десятеро студентів юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Бігли учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, загальноосвітніх навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, технікумів та професійних технічних училищ.

Цей спортивний захід веде свою історію з 1944-го року, коли в річницю визволення міста від фашистських загарбників (25 жовтня 1944 року) спортсмени Дніпра зібралися і відзначили це свято по-своєму – легкоатлетичною естафетою. У 1995 році ООН в честь 50-річчя своєї організації провела по всьому світу естафету під назвою «Дві милі миру». Ця естафета збіглася з датою визволення Дніпра.

Студенти ДДУВС залюбки підтримали головну ідею естафети – «Мир у всьому світі».

Жодного разу після звільнення Дніпра від фашистських загарбників, починаючи з жовтня 1944-го року, не переривалася традиція проведення легкоатлетичних пробігів на честь Миру.