Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив патрульним поліцейським Дніпра офіцерські погони

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшли урочистості з нагоди присвоєння перших офіцерських спеціальних звань працівникам патрульної поліції в м. Дніпрі.

Розпочалися урочистості з вшанування пам’яті про загиблих при виконанні службових обов’язків патрульних поліцейських Артема Кутушева та Ольги Макаренко хвилиною мовчання. Після Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков за дорученням Президента України Петра Порошенка вручив родинам загиблих державні нагороди – Орден «За мужність» третього ступеня посмертно.

«Така наша справа – тримати позицію, захищати кожного громадянина України в самих непростих ситуаціях, і в цих умовах ваш обов’язок перед українським народом – проявляти мужність і героїзм», – зазначив Арсен Аваков.

По завершенню привітань оголосили наказ голови Національної поліції України, яким патрульним поліцейським Дніпра присвоїли первинні спеціальні звання середнього складу поліції та вручено відповідні погони.

З присвоєнням першого офіцерського спеціального звання патрульних вітали Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, заступник голови Національної поліції України підполковник поліції Олександр Фацевич, народний депутат України Юрій Береза, міський голова Дніпра Борис Філатов, т.в.о. начальника ГУНП в Дніпропетровській області, генерал поліції третього рангу Ігор Репешко, ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Віталій Глуховеря.