У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла командна першість із боротьби самбо

Від кожного курсу було представлено по одній команді, до складу яких увійшло по 5 спортсменів. Змагалися у вагових категоріях до 62 кг, 68 кг, 74 та понад 82 кілограми.

У безкомпромісній та чесній боротьбі перше місце виборола команда 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, друге – команда 4-го курсу цього ж факультету, третє місце розділили між собою команди 2-го та 3-го курсів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

За крок до бронзової нагороди залишилася команда 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування та команда 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог!