На Криворізькому факультеті ДДУВС пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція

Новини Криворізького факультету ДДУВС, Новини університету

На Криворізькому факультеті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Юридична наука: сучасний стан, перспективи, інновації», яка була організована з метою презентації наукових та практичних напрацювань.

У роботі конференції взяли участь начальник відділу правопросвітництва Першого Криворізького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Кожем’яка, головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Іван Стельмах, викладачі та студенти вищих навчальних закладів м. Кривого Рогу, Києва та Дніпра.

Розпочалась конференція з привітального слова декана Криворізького факультету Максима Почтового.

У рамках конференції працювали загально-правова та гуманітарно-правова секції.

За результатами науково-практичного заходу учасники отримали сертифікати за участь та дипломи переможців.