Підтримай захисника України – курсанти ДДУВС перейняли флешмоб із віджимання #22PushupChallenge

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ отримав естафету #22PushupChallenge від Одеського державного університету внутрішніх справ на підтримку воїнів, які повернулись із зони бойових дій на Сході України.

Курсанти виконали умови – 22 віджимання на площі перед входом до навчального закладу.

Флешмоб розпочали в Україні, аби привернути увагу до проблеми українських ветеранів, які захищали нашу країну і мають посттравматичний синдром.

Естафета прийшла до нас із США, там вона розпочалась після оприлюднення звіту Департаменту у справах ветеранів про кількість самогубств. З‘ясувалося, що 22 ветерани щодня вчиняли самогубство. Саме тому, аби привернути увагу суспільства до проблеми, запровадили флешмоб, умовою якого було віджимання 22 рази впродовж 22 днів.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ передав естафету з віджимання Головному управлінню Національної поліції у Дніпропетровській області.