На факультеті пройшов науково-практичний семінар для викладачів шкіл міста Кривого Рогу

Новини Криворізького факультету ДДУВС

На Криворізькому факультеті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар «Особливості використання заходів ювенальної превенції серед неповнолітніх».

У семінарі взяли участь викладачі шкіл шести районів міста Кривого Рогу: Металургійного, Довгинцівського, Тернівського, Інгулецького, Центально-Міського, Саксаганського, а також представники Криворізької міської Ради.

Круглий стіл організовано в рамках програми «Шкільний офіцер поліції», яка активно впроваджується у м. Кривому Розі.

На семінарі обговорили наступні питання: втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, насильство в сім’ї, профілактика крадіжок і грабежів мобільних телефонів серед учнівської молоді.