Зустріч зі старшокласниками Миколаївщини

Новини Криворізького факультету ДДУВС

Фахівець відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олена Кіяшко провела профілактичну роз’яснювальну роботу з учнями Новобузької гімназії (Миколаївська область).

Зустріч пройшла у рамках реалізації програми «Шкільний офіцер поліції» та з метою правового виховання молоді.

Також у цей день зі старшокласниками спілкувалася методист районного методичного кабінету Новобузького районного центру обслуговуванню закладів освіти Тетяна Рожновська.

Окрім вищезазначеного лектори разом із дітьми обговорювали питання, пов’язані із втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, насильство в сім’ї, права і свободи людини, профілактику крадіжок і грабежів мобільних телефонів.