Курсанти ДДУВС стали призерами Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь в обласному турі Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною», присвяченого визначній українській поетесі Олені Телізі.

Цьогорічний конкурс – дев’ятнадцятий за ліком. Такий поважний термін існування Конкурсу свідчить як про зацікавленість молоді в участі, так і про силу й привабливість поетичного слова Олени Теліги.

Курсанти ДДУВС стали призерами Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу

У номінації «Студенти» призові місця вибороли курсанти Юлія Федчик (ІІ місце) та Валерія Більченко (ІІІ місце), у номінації «Творча молодь» – Ірина Струцка (ІІІ місце). Достойно виступили на конкурсі й інші курсанти університету: Маргарита Вергун, Анжела Гладкій, Анастасія Єгорова, Тетяна Біденчук та Наталія Фрунза.

Вітаємо курсантів та бажаємо їм подальших творчих здобутків!