З міжвузівського поетичного конкурсу співробітники університету привезли дипломи та подарунки

У приміщенні палацу студентів Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара пройшов відкритий міжвузівський конкурс авторських поетичних і поетично-музичних творів «POETRY 2017».

Конкурс проходив з нагоди святкування Міжнародного дня культури, його мета – популяризація сучасної української поезії, виховання культурних та духовних цінностей серед молоді.

У конкурсі взяли участь 18 авторів із різних вишів Дніпра, серед дипломантів співробітники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ: фахівець факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС Юлія Смоляк та старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Юлія Завгородня. Зокрема, Юлія Смоляк стала призеркою у номінації «Краще артистичне виконання поетичного твору».

Переможці отримали дипломи, статуетки та цінні подарунки.