Курсанти Криворізького факультету долучилися до урочистостей з нагоди 74-ї річниці визволення Кривого Рогу

Новини Криворізького факультету ДДУВС

22 лютого особливий день для Кривого Рогу. 74 роки тому місто звільнили від німецько-фашистських загарбників. З нагоди цієї дати пройшов загальноміський парад.

У ДДУВС відкрили Центр литовського права

Українсько-литовські правові інституції та ініціативи тепер під одним дахом: у ДДУВС відкрили Центр литовського права

Сьогодні, 23 лютого, у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулося урочисте відкриття Центру литовського права.

«Стратегія імплементації нового законодавства України в сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі»

За такою назвою у Дніпропетровській обласній державній адміністрації пройшов круглий стіл, у ході якого презентували нове законодавство щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та консолідували зусилля відповідальних суб’єктів взаємодії щодо вироблення єдиного механізму реалізації закону.