«Формування мовної компетенції здобувачів вищої освіти в контексті євроінтеграції»

За такою назвою на базі Львівського державного університету внутрішніх справ пройшла науково-практична конференція, у якій взяли участь викладач кафедри українознавства та іноземних мов Катерина Тимофіїва та курсантка 3-го курсу факультету з підготовки фахівців для органів досудового розслідування Аліна Балюра.

У ході конференції обговорювалися такі теми: становлення професійної компетенції здобувачів вищої освіти засобами іноземної мови; формування професійних, національних та загальнолюдських цінностей як складових комплексного виховання мовної особистості; актуальні проблеми діяльності правозахисних та правоохоронних органів та ін.

Організатори відзначили доповідь Аліни Балюри серед інших, як одну з найзмістовніших та вдалих за викладом матеріалу.