Курсанти університету долучилися до загальноміського суботника

Вихідними на території школи-інтернату № 2 робота кипіла на повну. 30 курсантів 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС влаштували на території підшефного навчального закладу день довкілля.

Готувалися заздалегідь: придбали різнокольорову фарбу, кісточки та інший господарський інвентар.

Спочатку прибрали територію, а це близько 5000 м2, від сміття, сухого листя та гілля. Також курсанти обрізали фруктові дерева. Після чого пофарбували спортивний майданчик.

Курсанти університету долучилися до загальноміського суботника

На прохання керівництва хлопці викопали у дворі інтернату 60 покришок, на місці яких курсанти незабаром планують посадити дерева.

Курсанти університету долучилися до загальноміського суботника

У найближчих планах шефів – полагодити огорожу навколо навчального закладу, бо через отвори, які там є наразі, щодня проходять сотні жителів прилеглих житлових будинків.

«Чому ми це робимо? Бо вважаємо своїм обов’язком допомогти тим, хто найбільше потребує нашої підтримки. Переконаний, що тільки добрими справами та гуманністю можна змінити цей світ на краще», – вважає ініціатор суботника провідний фахівець факультету кримінальної поліції Іван Богатир.

День довкілля