7 призових місць у відомчому конкурсі наукових робіт

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ підвели підсумки Конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів і студентів закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ було представлено 10 наукових робіт, 7 із них відзначені, як найкращі.

Члени конкурсних комісій працювали впродовж двох днів, аби визначити кращі з 85 робіт юних науковців у кожній із 11 номінацій.

7 призових місць у відомчому конкурсі наукових робіт

Курсанти, студенти та слухачі магістратури ДДУВС завоювали найбільшу кількість призових місць:

І місце – Ірина Циб (номінація «Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза»), Максим Романов (номінація «Суспільні науки»);

ІІ місце – Євгенія Денисенко (номінація «Кримінальне право та кримінологія» ), Поліна Романова (номінація «Оперативно-розшукова діяльність»), Євгенія Лонська (номінація «Адміністративно-правові науки»), Тетяна Настич (номінація «Цивільно-правові науки»);

ІІІ місце – Гліб Чернишов (номінація «Тактико-спеціальна та службово-бойова техніка»).

Вітаємо переможців та їхніх наукових керівників, бажаємо нових творчих здобутків!