Без рубрики, Новини університету

У ДДУВС тривають комплексно-оперативні заняття «Лінія-102». Наразі тритижневі навчання проходять курсанти 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Нагадаємо, з метою підвищення теоретичної підготовки та відпрацювання практичних навичок серед курсантів та студентів у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ організовано комплексно-оперативні заняття «Лінія 102». Запроваджена новітня форма підготовки дозволяє майбутнім офіцерам та юристам відчути себе в умовах максимально наближених до реальних, набути вміння та навички, які їм знадобляться в процесі виконання оперативно-службових завдань, юридичної та судової практики.

Поєднання теорії та практики у навчанні – запорука успішного старту в кар’єрі

На одному з таких занять майбутні поліцейські вчилися оглядати місце події (приміщення квартири); затримувати підозрюваних у скоєнні злочину осіб та проводити обшук за місцем їх проживання; проводити слідчі дії за участю захисника та з використанням відеозйомки; проводити допити свідків і потерпілих, а також надавати першу домедичну допомогу.

Поєднання теорії та практики у навчанні – запорука успішного старту в кар’єрі

Заняття проводили викладачі кафедр адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності, оперативно-розшукової діяльності, кримінально-правових дисциплін, кримінального процесу, тактико-спеціальної підготовки, економічної та інформаційної безпеки.

Поєднання теорії та практики у навчанні – запорука успішного старту в кар’єрі

У ході циклу занять за попередньо розробленими сценаріями курсанти поетапно відпрацьовуватимуть тактику дій структурних підрозділів Національної поліції, починаючи з отримання повідомлення про скоєння правопорушення до розгляду справи в суді.