Майстер-класи, експерименти та квести: як пройшла «Ніч науки» у Дніпрі

Під відкритим небом на площі між будівлями Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровської обласної адміністрації пройшов науково-популярний фестиваль «Ніч Науки», у якому взяли участь близько двох десятків навчальних закладів регіону.

Майстер-класи, експерименти та квести: як пройшла «Ніч науки» у Дніпрі

«Ніч Науки» – давня європейська практика, яка лише набирає обертів в Україні. У Дніпрі така акція, спрямована на популяризацію науки та профорієнтаційну роботу, проходить уже втретє.

Гостям фестивалю розповідали, як відрізнити дорогоцінні камені від підробки, навчитися заряджати телефон від чашки кави, зібрати пазл, якому більше 6000 років, провести яскраві хімічні досліди, надати першу домедичну допомогу, захиститися від нападника та затримати правопорушника.

Майстер-класи, експерименти та квести: як пройшла «Ніч науки» у Дніпрі

Експозиція Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ зібрала чи не найбільше відвідувачів. Майбутні правоохоронці привезли справжній патрульний автомобіль. Всі бажаючі змогли не тільки подивитися на нього зовні і всередині, а й сфотографуватися за кермом.

Цікавими були майстер-класи. Зокрема, в імпровізованій криміналістичній лабораторії школярі разом із курсантами складали фоторобот та брали відбитки пальців.

Майстер-класи, експерименти та квести: як пройшла «Ніч науки» у Дніпрі

Просто неба викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС вчили містян захищатися, демонструючи найпростіші прийоми самооборони.

Майстер-класи, експерименти та квести: як пройшла «Ніч науки» у Дніпрі

Настрою додавав духовий оркестр університету, який у цей день виконав кращі хіти сучасної естради.