Шановні офіцери та курсанти!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – третьою річницею від Дня створення Національної поліції України!

На сьогодні працівники поліції з честю виконують свій службовий обов’язок із охорони прав і свобод людини, зміцнення законності та правопорядку у суспільстві, демонструючи високий професіоналізм, мужність, відданість Присязі та службовому обов’язку. А завдання нашого вищого навчального закладу – підготувати гідну молоду зміну кваліфікованих офіцерів поліції.

Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів у службі заради побудови процвітаючої держави, в якій люди пишатимуться високим званням громадянина України.

Служіть так, щоб вас поважали люди й оберігав Господь Бог!

Зі святом!

З повагою ректор університету Андрій Фоменко